Revision Deletion (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
