Revision Deletion (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Settings
uk: Налаштування

en: Notes
uk: Примітки

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Always
uk: Завжди

en: published
uk: опубліковано

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: not published
uk: не опубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Current revision
uk: Поточна редакція
