Revision Deletion (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: published
af: gepubliseerd

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: not published
af: nie gepubliseerd
