Revision Deletion (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı
