Revision Deletion (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Always
fi: Aina

en: published
fi: julkaistu

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: not published
fi: ei julkaistu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Current revision
fi: Nykyinen versio
