Revision Deletion (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Settings
he: הגדרות

en: Notes
he: הערות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: published
he: פורסם

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: not published
he: לא פורסם

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
