Revision Deletion (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Settings
hr: Postavke

en: Notes
hr: Bilješke

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: published
hr: objavljeno

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: not published
hr: nije objavljeno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
