Revision Deletion (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Always
is: Alltaf

en: published
is: birt

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: not published
is: ekki birt

en: About
is: Um
