Revision Deletion (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Disabled
it: Disattivato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Notes
it: Note

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Always
it: Sempre

en: published
it: pubblicato

en: revert
it: ripristina

en: Revision
it: Revisione

en: not published
it: non pubblicato

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Current revision
it: Revisione attuale
