Revision Deletion (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Disabled
ja: 無効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Notes
ja: ノート

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Always
ja: 必須

en: published
ja: 掲載

en: revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: not published
ja: 非掲載

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン
