Revision Deletion (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: published
kk: жарияланған

en: Revision
kk: Ревизия

en: not published
kk: жарияланбаған
