Revision Deletion (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
