Revision Deletion (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
