Revision Deletion (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Revision
ne: संशोधन

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
