Revision Deletion (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Notes
oc: Nòtas

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Always
oc: Totjorn

en: published
oc: publicat

en: revert
oc: restablir

en: not published
oc: pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
