Revision Deletion (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Notes
pl: Notatki

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Always
pl: Zawsze

en: published
pl: opublikowany

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: not published
pl: nieopublikowany

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja
