Revision Deletion (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Always
fa: همیشه

en: published
fa: منتشرشده

en: Revision
fa: تنقیح

en: not published
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
