Revision Deletion (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Disabled
pt: Desativado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Configurações

en: Notes
pt: Notas

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Always
pt: Sempre

en: published
pt: publicado

en: revert
pt: reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: not published
pt: não publicado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Current revision
pt: Revisão atual
