Revision Deletion (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Settings
ru: Настройки

en: Notes
ru: Примечания

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Always
ru: Всегда

en: published
ru: опубликовано

en: revert
ru: вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: not published
ru: не опубликовано

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Current revision
ru: Текущая редакция
