Revision Deletion (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: published
sl: objavljeno

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: not published
sl: ni objavljeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
