Revision Deletion (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено
