Revision Deletion (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: published
th: ตีพิมพ์

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
