Revision Deletion (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Notes
ar: ملحوظات

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: published
ar: منشور

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: not published
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
