Revision Deletion (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: published
bs: objavljen

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: not published
bs: nije objavljen
