Revision Deletion (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Always
el: Πάντα

en: published
el: δημοσιευμένο

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση
