Revision Deletion (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
