Revision Deletion (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: List
fr: Lister

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Always
fr: Toujours

en: published
fr: publié

en: revert
fr: rétablir

en: Revision
fr: Version

en: not published
fr: non publié

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Current revision
fr: Version actuelle
