Revision Deletion (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Content types
id: Jenis konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Always
id: Selalu

en: published
id: diterbitkan

en: revert
id: kembalikan

en: Revision
id: Revisi

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Current revision
id: Revisi saat ini
