Revision Deletion (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
