Revision Deletion (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки
