Revision Deletion (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: revert
mn: буцаах

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй
