Revision Deletion (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Content
no: Innhold

en: List
no: Liste

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Content types
no: Innholdstyper

en: Settings
no: Innstillinger

en: Notes
no: Notater

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Always
no: Alltid

en: published
no: publisert

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: not published
no: ikke publisert

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Current revision
no: Nåværende revisjon
