Revision Deletion (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: published
ps: خپاره شوي

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
