Revision Deletion (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
