Revision Deletion (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
