Revision Deletion (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Settings
ur: ترتیبات
