Revision Deletion (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
