Revision Deletion (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: published
ast: espublizáu

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión
