Revision Deletion (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Notes
be: Заўвагі

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Always
be: Заўжды

en: published
be: апублікавана

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: not published
be: не апублікавана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
