Revision Deletion (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
