Revision Deletion (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Settings
gl: Axustes

en: Notes
gl: Notas

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: published
gl: publicado

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: not published
gl: non publicado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Current revision
gl: Revisión actual
