Revision Deletion (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
