Revision Deletion (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Uses
hy: Օգտագործում
