Revision Deletion (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: published
jv: dipacak

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: not published
jv: ora dipacak

en: About
jv: Ngenani
