Revision Deletion (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: revert
ka: დაბრუნება

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
