Revision Deletion (7.x-1.3) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
