Revision Deletion (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Settings
ro: Setări

en: Notes
ro: Note

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Always
ro: Întotdeauna

en: published
ro: publicat

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: not published
ro: nepublicat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Current revision
ro: Revizie actuală
