Revision Deletion (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்
