Revision Deletion (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Notes
tr: Notlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Always
tr: Her zaman

en: published
tr: yayında

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: not published
tr: yayında değil

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm
