Revision Deletion (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
